Як фанат виліз на дерево, аби наживо переглянути матч «Сток Сіті» – «Манчестер Сіті»
Світовий футбол20 Серпня, 14:26 1323
Під час матчу 2 туру АПЛ «Сток Сіті» – «Ман Сіті» вболівальник господарів поля виліз на дерево, яке росте біля стадіону, та таким чином спостерігав за діями гравців на полі.
Поєдинок закінчився з рахунком 1:4 на користь «Ман Сіті».
Нагадаємо, що Олександр Зінченко у заявку на цю гру не потрапив.