Ващук: "Динамо" і досі борсається у захисті

Динамо Київ 5 Грудня, 16:44 1205
Ващук: Динамо і досі борсається у захисті | 19-27
Колишній гравець киян прокоментував ситуацію в клубі.

"Чи є поліпшення? Потроху люди починають розуміти", - каже Владислав Ващук в інтерв’ю виданню "Комментарии". "Це свідчить про те, що від «Динамо» ми можемо чекати успіху".

"Але поліпшення помітно в основному у передній лінії. В обороні ми й далі «борсаємося», там і далі немає впевненості", - виносить експерт свій вердикт .