"Чи є поліпшення? Потроху люди починають розуміти", - каже Владислав Ващук в інтерв’ю виданню "Комментарии". "Це свідчить про те, що від «Динамо» ми можемо чекати успіху".
"Але поліпшення помітно в основному у передній лінії. В обороні ми й далі «борсаємося», там і далі немає впевненості", - виносить експерт свій вердикт .