"Жабченко дозволив командам демонструвати чоловічу боротьбу», цитує Олега Орєхова espreso.tv . «Я не помітив грубих помилок з боку арбітра. Сьогодні всі будуть критикувати його. Але гравці обох команд після матчу були у гарному гуморі. Це свідчить про те, що образи на арбітра у них не було".
Можемо додати: особливо Рамос був у доброму гуморі. Але Орєхов це пояснює так: іспанський тренер ніяк не може обійти "Металіст" у чемпіонаті України.