"Червона картка воротареві - це занадто. Досить пенальті», - наводить слова Мішеля Платіні газета AS. «Та й у ФІФА та УЄФА всі з цим згодні, але пару країн з Міжнародної ради не хочуть вводити такі зміни".
"Я б зробив як в регбі - карав порушника видаленням на 10 або 15 хвилин. Ось у чому ідея. Тепер потрібно її обдумати і зрозуміти, чи піде вона на користь. Треба її розглянути".