«Що стосується поточної позиції в турнірній таблиці київського «Динамо», то не став би говорити про друге місце, оскільки поки невідомо, як будуть ділити очки за матчі з «Арсеналом» Не виключено, що «Динамо» і зовсім виявиться четвертим.
Тим не менш, команда заслуговує високої оцінки хоча б за те, що зуміла нівелювати величезний відрив від лідируючих позицій. Звичайно, відставання від «Шахтаря» в п'ять очок досить велике. Втім, за своїм потенціалом кияни цілком здатні наздогнати гірників. Буде складно, адже у стартових турах після відновлення чемпіонату кияни грають з лідерами, і календар дуже непростий».