Пивоваров залишає "Металіст" і, можливо, знову буде вболівати за Київ

Динамо Київ 6 Грудня, 12:04 1597
Пивоваров залишає Металіст і, можливо, знову буде вболівати за Київ | 19-27
Не дуже веселі новини прийшли з Харкова - ФК "Металіст" залишає віце-президент Костянтин Пивоваров.

"Хочу повідомити, що припиняю свою діяльність на посту першого віце-президента футбольного клубу Металіст. На жаль, в якийсь момент виявилося, що у нас немає спільного розуміння з президентом клубу.", - пише пан Пивоваров на власній сторінці в Facebook.

"Досвід роботи в Металісті і спілкування з чудовим колективом та футболістами залишиться зі мною у вигляді найтепліших корисних і важливих спогадів на довгі роки. Я намагався у своїй роботі бути щирим з колективом клубу та вболівальниками, намагався зробити процеси в клубі максимально прозорими і зрозумілими для футбольної громадськості, намагався внести свій скромний внесок у розвиток в Харкові й у цілому в Україні цивілізованого європейського футболу ", - продовжує тепер уже колишній керівник Металіста.

"Я дуже вдячний всьому колективу клубу, спортивному директору, головному тренеру і особливо уболівальникам за те, як ми разом намагалися домогтися для Металіста нових висот, нових перемог і досягнень. І щось у нас, я вважаю, вийшло. Металіст залишиться в моєму серці назавжди Хоча, вболівати я, можливо, буду знову в Києві за Київ", - додав Пивоваров.