Головний тренер віденського «Рапіда» Зоран Баришич прокоментував результат матчу 18-го туру чемпіонату Австрії проти «Ріда», в якому його підопічні поступилися (0:2).
- У «Рапіда» є проблеми з реалізацією - нам постійно чогось не вистачає в завершальній стадії атак. У нас було кілька можливостей, щоб вийти вперед, але замість цього ми двічі пропустили. Можна сказати, що ми грали в потрібному ключі, але футболісти «Ріда» боролися за кожен м'яч, тому й перемогли. Незважаючи на проблеми, до наступного матчу ми підійдемо в гарному стані, - заявив Баришич.
Нагадаємо, останній матч групового раунду Ліги Європи київське «Динамо» проведе саме проти «Рапіда».