Як динамівці фотографувалися для Ліги чемпіонів

Динамо Київ 25 Серпня, 20:25 737
Як динамівці фотографувалися для Ліги чемпіонів | 19-27
Сьогодні «Динамо» на своїй навчально-тренувальній базі в Конча-Заспі провело командну фотосесію для участі у новому сезоні змагань УЄФА.