Київське «Динамо» потрапило в компанію до двократного переможця Кубка чемпіонів «Бенфіки», чемпіона Туреччини «Бешикташа» й італійського «Наполі».
Хто в групі B?
«Бенфіка» (POR)
Рейтинг УЄФА: 6 Як вийшли: перше місце в Португалії Групові етапи: 11 (останній: 2015/16) Минулий розіграш: 1/4 фіналу Кращий результат в Кубку чемпіонів / Лізі чемпіонів: чемпіон (1960/61, 1961/62)
«Наполі» (ITA)
Рейтинг УЄФА: 17 Як вийшли: друге місце в Італії Групові етапи: 2 (останній: 2013/14) Минулий розіграш: Ліга Європи УЄФА, 1/16 фіналу Кращий результат в Кубку чемпіонів / Лізі чемпіонів: друге коло (1990/91), 1/8 фіналу (2011/12)
«Динамо» Київ (UKR)
Рейтинг УЄФА: 26 Як вийшли: перше місце в Україні Групові етапи: 14 (останній: 2015/16) Минулий розіграш: 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА Кращий результат в Кубку чемпіонів / Лізі чемпіонів: півфінал (1976/77, 1986/87, 1998/99)
«Бешикташ» (TUR)
Рейтинг УЄФА: 62 Як вийшли: перше місце в Туреччині Групові етапи: 5 (останній: 2009/10) Минулий розіграш: груповий етап Ліги Європи Кращий результат в Кубку чемпіонів / Лізі чемпіонів: 1/4 фіналу (1986/87)
Матчі першого туру (13 вересня)
«Динамо» Київ - «Наполі»
«Бенфіка» - «Бешикташ»
Ключові факти
• «Наполі» і «Бенфіка» зустрічалися в першому колі Кубка УЄФА-2008/09. «Орли» програли в Італії (2:3), але взяли реванш вдома (2:0) і пройшли далі.
Київське «Динамо» і «Бешикташ» змагалися в Лізі Європи УЄФА в сезонах 2010/11 і 2011/12. У першому випадку кияни розгромили стамбульців в 1/16 фіналу - 8:1 за сумою двох зустрічей. Через рік суперники обмінялися перемогами з рахунком 1:0 на груповому етапі.
Коментарі
Директор «Бенфіки» Лоуренсу Коелью:
Жеребкування принесло нам дуже рівну групу. Буде важко: тут три чемпіони своїх країн і срібний призер чемпіонату Італії. Перед нами завжди стоїть завдання вийти в плей-офф. Шанси є у всіх.
Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров:
Результати жеребкування для нас цілком прийнятні. Як і в минулому році, у нас рівна група - три чемпіони своїх країн і віце-чемпіон однієї з провідних ліг. Потрібно готуватися до кожної гри, однаково налаштовуватися на будь-якого суперника і ставити найвищі завдання. Могло бути значно гірше. Зараз у нас цікава група, де зібралися рівні за силою команди, шанси вийти в плей-офф є у всіх. Сподіваюся, хлопці це розуміють.