Колишній голкіпер київського "Динамо" Станіслав Богуш розповів про варіанти продовження кар'єри.
"Можу сказати, що розмірковую над пропозицію від полтавської "Ворскли", але є ще інші варіанти… Тому є над чим подумати. Пропозиції є не тільки тільки з України, а й із закордонних команд, в тому числі із Росії.
Немає жодних часових рамок. Навпаки, перша частина чемпіонату тільки завершилася, трансферне вікно ще не відкрилося - до нього ще цілий місяць. Тому, повторюсь, особливо якихось часових обмежень немає.
Але, за будь-яких обставин, у зимове міжсезоння я остаточно вирішу свою долю. Просто потрібно вибрати команду, яка відповідає амбіціям, можливостям. Є час, коли можна вибрати, тому, звичайно, хочеться обрати максимально комфортний варіант", - сказав Богуш.