"Ми росли з кожною грою в Лізі Європи і тепер очікуємо протистояння в Києві, в якому самі можемо все вирішити», - розповідає Зоран Баришич австрійській пресі. «Безумовно, зараз на київське «Динамо» шалено тиснуть, але ми про це не турбуємося і постараємося зіграти в нашу гру».
«Ми хочемо перемогти в будь-якому випадку, хоча це і важко. Але шанс є», - сподівається тренер.