Баришич: «На «Динамо» тиснуть»

Динамо Київ 6 Грудня, 19:48 777
Баришич: «На «Динамо» тиснуть» | 19-27
Тренер «Рапіду» сподівається на успіх у Києві.

"Ми росли з кожною грою в Лізі Європи і тепер очікуємо протистояння в Києві, в якому самі можемо все вирішити»,  - розповідає Зоран Баришич австрійській пресі. «Безумовно, зараз на київське «Динамо» шалено тиснуть, але ми про це не турбуємося і постараємося зіграти в нашу гру».

«Ми хочемо перемогти в будь-якому випадку, хоча це і важко. Але шанс є», - сподівається тренер.