«Летимо в Німеччину, а звідти до Бразилії, - цитує Едмара співробітник прес-служби» «Металіста» Володимир Марков.
- Летіти довго - 15 або 16 годин. Але сини у нас бійці - Артур і Філіп витримають. І мені вже кілька тижнів говорять, що хочеться вже тепла. Відпочинемо там, з батьками побудемо, з друзями поспілкуємося».
«Повернуся 8 січня. Так що буду вчасно на зборах, 10 січня. Я - дисциплінований», - додав Едмар.
Перший збір харківський «Металіст» планує провести в Еміратах, а потім візьме участь в об'єднаному турнірі в Ізраїлі.