Едмар: «8 cічня повернуся до Харкова»

Футбол України 7 Грудня, 08:35 577
Едмар: «8 cічня повернуся до Харкова» | 19-27
Натуралізований українець Едмар розповів, як він буде проводити відпустку до поновлення підготовки до другої частини чемпіонату України.

«Летимо в Німеччину, а звідти до Бразилії, - цитує Едмара співробітник прес-служби» «Металіста» Володимир Марков.

- Летіти довго - 15 або 16 годин. Але сини у нас бійці - Артур і Філіп витримають. І мені вже кілька тижнів говорять, що хочеться вже тепла. Відпочинемо там, з батьками побудемо, з друзями поспілкуємося».

«Повернуся 8 січня. Так що буду вчасно на зборах, 10 січня. Я - дисциплінований», - додав Едмар.

Перший збір харківський «Металіст» планує провести в Еміратах, а потім візьме участь в об'єднаному турнірі в Ізраїлі.