Леоненко: "Ми біжимо в організацію, де керує Валерій Газзаєв"

Динамо Київ 7 Грудня, 12:07 844
Леоненко: Ми біжимо в організацію, де керує Валерій Газзаєв | 19-27
Екс-футболіст київського "Динамо" Віктор Леоненко поділився думкаим щодо майбутнього УПЛ.

 

"У мене чомусь більше невеселих думок, ніж радісних. Незрозуміло, що буде з "Арсеналом". Команда не зіграла третину матчів кола, але її не знімають. Тепер ось з'явилася інформація, що хочуть відродити київський СКА. Виникають думки, що хтось команду купить, і хто цей "хтось", мабуть, зрозуміло багатьом.

Грошей у клубів немає, але футболісти отримують неймовірно завищені зарплати. Я про це кажу вже три роки, але ніхто мене не чує.

Не знаю, що буде з чемпіонатом далі, але, здається, ми біжимо в організацію, де керує Валерій Газзаєв", - сказав Віктор Леоненко.