Сабо: "Блохін продовжить працювати із командою, Суркіс дав йому повний карт-бланш"

Динамо Київ 7 Грудня, 13:52 1227
Сабо: Блохін продовжить працювати із командою, Суркіс дав йому повний карт-бланш | 19-27
Авторитетний український експерт Йожеф Сабо поділився з кореспондентом «Укрфутбол» своєю думкою щодо єврокубкових перспектив київського «Динамо».

- Як ви оцінюєте шанси Динамо в Лізі Європи? Матч з Рапідом буде вирішальним у цьому плані.
- Я впевнений, що кияни виграють, і навесні будуть виступати в плей-офф.
 
- Ходять чутки, що незалежно від результату з Рапідом, Олег Блохін покине свій пост після цього матчу. Чи вірите Ви в такий розклад?
- Нічого подібного. Думаю, що це тільки чутки. Президент дав йому повний карт-бланш. Він працюватиме з командою, як і працював до цього.
 
- Що повинні зробити динамівці разом з тренером, щоб реабілітуватися в очах уболівальників за цей не найвдаліший сезон?
- Я думаю, у Блохіна ще буде час щоб згуртувати команду і створити гарну командну гру, футболісти ще не дуже добре розуміють один одного. До весни вони будуть набагато стабільніше показувати більш комбінаційну гру.
 
- Як оцінюєте становище команд після 1-го кола? Багато експертів говорять, що Шахтар, ліквідувавши відрив від Металіста, вже свого не упустить.
 - Я так не вважаю. По-моєму і Динамо, і Дніпро з Металістом зможуть поборотися за чемпіонство. Шанси приблизно рівні у всіх чотирьох команд. Тим більше, що Шахтар перший матч другого кола грає в Києві, і якщо Динамо обіграє їх, то відрив становитиме менше трьох очок. Такий розклад цілком реальний.