Ігор Суркіс: "Не виключено, що взимку ми розпрощаємося з кимось із футболістів"

Динамо Київ 7 Грудня, 18:51 1797
Ігор Суркіс: Не виключено, що взимку ми розпрощаємося з кимось із футболістів | 19-27
Президент "Динамо" Ігор Суркіс поділився міркуваннями на тему сформованої конкуренції за місце в основному складі київського клубу, відзначив прогрес Євген Макаренко і натякнув на прийдешні зміни в динамівському колективі в зимовий період.

"Ми не забуваємо про гравців, які знаходяться в оренді та слідкуємо за їхніми виступами. Подивіться на того ж Макаренка. Багато помічників говорили Олегу Володимировичу, що хлопця треба знову віддати в оренду. А він чітко сказав гравцеві: "Потерпи, і я дам тобі шанс". І Макаренко свій шанс не упустив. Вважаю, що скористався ним сповна.
 
Сьогодні тому ж Тремулінасу дуже складно боротися з Євгеном за місце в основному складі. Упевнений, що кожен з футболістів буде намагатися це місце зберегти за собою. Ніхто рук не опускає. Всі б'ються. У футболі без конкуренції не буває. На інших позиціях теж конкуренції в "Динамо" вистачає. Так що стосовно інших гравців, які перебувають в оренді, то ми за всіма слідкуємо і дуже на них розраховуємо.
 
Не виключений варіант, що взимку з кимось із нинішніх футболістів "Динамо" нам доведеться розлучитися, і, відповідно, залучити молодих гравців. Але давайте дочекаємося закінчення року, коли можна вже буде говорити на цю тему", - зазначив функціонер в розмові з кореспондентом "Чемпіонат.com" Олегом Шумейко.