Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс напередодні матчу проти віденського «Рапіда» підкреслив, що підсумки виступів динамівців будуть підбиті після закінчення цього принципово важливого протистояння в рамках шостого туру Ліги Європи, а також буде зроблено відповідні висновки.
«Ми проведемо останній офіційний матч у цьому році – проти «Рапіда» в Лізі Європи 12 грудня. Він для нас принципово важливий, і тоді будемо підбивати підсумки, робити певні висновки і дивитися в майбутнє. В минуле немає чого дивитися. Ми на тому місці, на якому знаходимося, тому потрібно дивитися в майбутнє», - сказав Ігор Суркіс у розмові з кореспондентом «Чемпіонат.com».