Відкрили стенд у пам`ять про Максима Білого. ФОТО

Футбол України 8 Грудня, 08:57 738
Відкрили стенд у пам`ять про Максима Білого. ФОТО | 19-27
У середній школі №70 міста Дніпропетровська урочисто відкрили стенд у пам'ять про футболіста Максима Білого, який пішов від нас 14 вересня 2013 року.
У середній школі №70 міста Дніпропетровська урочисто відкрили стенд у пам'ять про футболіста Максима Білого, який пішов від нас 14 вересня 2013 року.

У цьому навчальному закладі Максим навчався шість років після переїзду з рідного Новомосковська, тут тренувався.

На стенді - фотографії Максима Білого, футболки з автографами футболіста в складі "Зорі", запорізького "Металурга", збірної України та першого дитячо-юнацького клубу "ІСТА".

На відкриття приїхала сім'я Максима Білого - батько Іван Костянтинович, мати Ганна Василівна, дружина Анна і діти футболіста - 4-річний Максим і дворічний Артем; а також - друзі Максима, хто випускався з ним в один рік, футболісти, тренери, аматори футболу.