– Перед початком сезону "Карпати" суттєво оновилися – прийшли новий тренер, нові гравці. Як оцінюєте виступи перебудованого львівського клубу?
– Минулого сезону команда була на грані вильоту, тож ці зміни мали відбутися. Приємно, що серед нових гравців є й вихованці львівського футболу. Бо раніше були такі матчі, коли на поле виходили тільки приїжджі гравці... Думаю, з часом кістяком "Карпат" будуть вихованці західного регіону. Порівняно з попереднім чемпіонатом, є прогрес. Є малюнок гри, яка стала більш виваженою, мобільнішою. У футболістів відчувається бажання грати. "Карпати" зрушили з мертвої точки і прогресують.
– Які з матчів запам’яталися найбільше?
– Було кілька хороших ігор і гучних перемог, наприклад, домашня над "Шахтарем" – 3:2. Та й програний матч у Києві з "Динамо" можна записати "Карпатам" в актив. Команда боролася, і при фарті могла й не програти.
– Проаналізуйте, будь ласка, дії гравців у кожній ігровій ланці "Карпат".
– Обом молодим воротарям, Ільющенкову та Підківці, слід "підтягувати" гру. "Свої" м’ячі голкіпер має брати завжди... Щодо оборонців, то були матчі, коли через центр захисту досить легко забивали "Карпатам"...
– Костевич, який у дублі діяв в атаці, успішно перекваліфікувався на лівого захисника, і на нього звернули увагу тренери української "молодіжки"...
– А на хавбека Федорчука – тренери національної збірної. Загалом, середня лінія укомплектована досвідченими футболістами – Ткачук, Голодюк, Бартуловіч, Федорчук. Але хотілося б, аби півзахист демонстрував якіснішу гру, – бо від середньої лінії залежать і оборона, і атака "Карпат". Загалом, у кожній ланці має бути лідер. Потрібно, щоб відчували конкуренцію і бомбардири команди Гладкий та Зеньов... При головному тренері Олександрові Севідові відчуваються позитивні зміни. Наприкінці серпня і на початку вересня "Карпати" набрали хороший хід. Будемо сподіватися, команда збереже його у весняній частині чемпіонату, і в наступному сезоні боротиметься за місце у єврокубках.