Нападник "Лаціо" не хоче продовжувати контракт з римлянами, і задумується над тим, щоб продовжити кар'єру у США.
"У мене є декілька пропозицій з МЛС. Було б чудово відправитися в Америку, як свого часу зробив Герд Мюллер. Я поки що не збираюся на пенсію. Хочеться ще пограти.
Термін контракту з "Лаціо" завершується в червні і вони вже пропонували продовжити угоду. Однак, я не горю бажанням. До того ж у мене є привабливі пропозиції", - зявив Клозе.