Суркіс обговорить покращення з Блохіним

Динамо Київ 8 Грудня, 20:38 1370
Суркіс обговорить покращення з Блохіним | 19-27
Президент "Динамо" ще не прийняв рішення щодо подальшої роботи тренера команди.

"Сезон триває", - каже Ігор Суркіс в ефірі каналу "Футбол". "Залишається ще один важливий матч, а потім ми зустрінемося з Олегом Володимировичем. Обговоримо усі теми щодо покращення команди, чи є у нього бажання та можливості працювати".

"Я завжди казав - для того, щоб все залишалося на своїх місцях, тренеру треба виконувати задачі. Буде гра - буде і гарне турнірне становище. Покращення гри, взаєморозуміння на полі, добрі стосунки в колективі - на всі ці теми ми будемо розмовляти".

"Мбокані? Його оштрафували відповідно до умов контракту. Сума солідна, називати її не буду. Подобається йому, чи не подобається - але він такий контракт підписав".