Юрій Розанов: «Ми всі «підсіли» на тему, а «підсісти» - дуже легко»

Динамо Київ 9 Грудня, 07:07 1095
Юрій Розанов: «Ми всі «підсіли» на тему, а «підсісти» - дуже легко» | 19-27
Відомий російський коментатор Юрій Розанов вважає, що є причини для того, що в «Динамо» все налагодиться і зміни тренера небуде.

«Я не думаю, що Ігор Суркіс приховує якийсь потрійний смисл в тому, що говорить. Він досить відвертий завжди, тому я сприймаю те, що він сказав. Можна там десь побачити натяк на звільнення, але я цьому не віру. Напевно, вони зустрілись, поговорили і все.

А Маркевич залишиться? Он «Дніпро» теж не дуже добре завершив. Ми всі «підсіли» на тему, а «підсісти» - дуже легко.  

Звичайно, по грі киянам в першій частині сезону пощастило. Те що в кінці набрали очки. Але поки Суркіс дуже послідовний. З таким набором гравців, яких він привів, він вимушений терпіти. Це його дуже велика ставка. Зараз складається така ситуація, що розслаблятися зовсім не можна, але є причини думати, що все налагодиться», - сказав Розанов в ефірі «Футбол 1».