«Команда останні шість років постійно грала в єврокубках, нарешті потрапила в Лігу чемпіонів. Ми пройшли перший етап, а пізніше було незрозуміле і несвоєчасне вирішення. Звичайно, воно нас підкосило. Хоча ми десь ще «по накатаній» достатньо непогано грали, на більшість футболістів це все-таки тисло і, зрештою, дало свій негативний результат. Це і є однією з основних причин.
«Тим футболістам, які з різних причин хочуть піти або ми не хочемо їх бачити, необхідно шукати заміну. Я б сказав, що треба шукати гравців на всі позиції: починаючи від воротаря і закінчуючи нападником. У нас політика клубу така, що ми нікого не тримаємо: хто хоче - той іде. Я не бачу великої зацікавленості.
Але, думаю, що вся боротьба ще попереду. Основне - як ми вкомплектуємось і як ми підготуємося до продовження сезону», - сказав Мирон Маркевич "Профутболу".