У тренуваннях «Динамо» приймають участь гравці розформованого «Арсеналу»

Динамо Київ 9 Грудня, 08:59 2155
У тренуваннях «Динамо» приймають участь гравці розформованого «Арсеналу» | 19-27
Київське «Динамо» щодня проводить тренування, готуючись до останньої гри року в Лізі Європи проти віденського «Рапіда».

Не перешкода, що випав сніг  у столиці - на одному з полів включена система підігріву.

Ігровий тонус тренерський штаб вирішив підтримати двосторонньою зустріччю, проведеною в неділю. Враховуючи, що на два склади в першій команді гравців не набирається, а молодіжний склад та «Динамо-2» вже пішов у відпустку, в матчі взяли участь кілька гравців розформованого «Арсеналу».

Знову на поле вийшов Олександр Шовковський, а от Данило Сілва, Роман Безус та Домагой Віда у тренувальні грі участь не прийняли. Для бразильця футбольний рік завершився достроково і він, отримавши медичні приписи, полетів до Бразилії, а у Безуса і Віди пошкодження не настільки серйозні, в понеділок - вівторок вони повинні повернутися в тренувальний процес.

Після чотиримісячної перерви відбулося довгоочікуване повернення до тренувань Дениса Гармаша.

Через дискваліфікацію не допоможуть команді Дьємерсі Мбокані і Сергій Сидорчук. Конголезець вже залишив розташування «біло-синіх», виїхавши до Брюсселя, а Сергій не бере участі в тренуваннях через застуду.