22-річний футболіст був у числі футболістів, які тестувалися в белградському клубі в останні кілька днів. Зараз Павлов повернувся на батьківщину. Сторони ведуть переговори про оформлення трудової угоди, проте не можуть домовитися про зарплату. На даний момент Павлов є вільним агентом і планує продовжити переговори.
Нагадаємо, що форвард залишив «Волинь» у літнє міжсезоння і залишається без клубу до теперішнього часу.