"Ми вже почали переговори щодо майбутнього. Це дуже непроста ситуація, оскільки у "Металіста" зараз важливий період. Протягом місяця обговоримо з клубом моє питання і приймемо оптимальне для всіх рішення.
Я задоволений в "Металісті" і очікую продовжити співпрацю. А зараз пауза. Треба відпочити.
Збірна Аргентини? Мене туди викликали і тоді, коли я вже був в українському чемпіонаті", - сказав Соса у коментарі для програми "Профутбол".
Соса: Сподіваюся продовжити співпрацю з "Металістом"
Капітан харківського "Металіста" Хосе Соса поділився своєю позицією щодо подальшої співпраці з клубом.