Соса: Сподіваюся продовжити співпрацю з "Металістом"

Футбол України 9 Грудня, 10:07 1062
Соса: Сподіваюся продовжити співпрацю з Металістом | 19-27
Капітан харківського "Металіста" Хосе Соса поділився своєю позицією щодо подальшої співпраці з клубом.

"Ми вже почали переговори щодо майбутнього. Це дуже непроста ситуація, оскільки у "Металіста" зараз важливий період. Протягом місяця обговоримо з клубом моє питання і приймемо оптимальне для всіх рішення.

Я задоволений в "Металісті" і очікую продовжити співпрацю. А зараз пауза. Треба відпочити.

Збірна Аргентини? Мене туди викликали і тоді, коли я вже був в українському чемпіонаті", - сказав Соса у коментарі для програми "Профутбол".