За його словами, потрібно працювати над поліпшенням гри тих футболістів, що є в складі на даний момент.
- Звичайно, мені б хотілося, щоб нападники "Челсі" грали більш результативно, - вважає Моурінью. - Якби це сталося, то ми зараз лідирували б в чемпіонаті Англії.
Але реальність така, якою ми її бачимо. Команда дуже багато працює і бореться в кожному матчі, залишаючи всі сили на полі.
У цій ситуації я не буду просити керівництво придбати нових гравців. Потрібно покращувати гру тих, хто є в складі на сьогоднішній день.