Динамівець Дьемерсі Мбокані повідав журналістам ресурсу lavenir про свої плани на міжсезоння.
«Приїхав до Бельгії, щоб побачити мою сім'ю, яка тут проживає, та моїх бельгійських друзів. Найближчим часом планую провести три тижні в Конго. Це має здорово позначитися на мені після всіх цих переїздів між Україною та Бельгією: в середньому раз на два місяці мотаюся туди-сюди, щоб побачитися з дружиною і дітьми».
«У таких клубах, як «Динамо» та «Шахтар» дійсно високий рівень. Фізично в Україні складніше, ніж у Бельгії грати, але зате в Києві живу як цар. Є, звичайно, певні моменти, однак вони менш очевидні, ніж перевага. Було багато чуток про те, що я можу поїхати з Києва, але про це до кінця сезону не може бути й мови - мені дуже комфортно в "Динамо".