«У «Динамо» минулого тижня виплатили зарплату за червень. Цікаво, мотивували команду на «Шахтар» і «Наполі» або фінансовий стан клубу налагоджується?», - написав Бурбас.

«У «Динамо» минулого тижня виплатили зарплату за червень. Цікаво, мотивували команду на «Шахтар» і «Наполі» або фінансовий стан клубу налагоджується?», - написав Бурбас.
