Маркевич скаржиться на змову

Динамо Київ 9 Грудня, 19:14 1198
Маркевич скаржиться на змову | 19-27
А ще знайшов, кому віддати Золотий м’яч.

Мирон Маркевич розповів прес-службі «Металісту», що відпочиває у Трускавці (погода там жахлива), а на Різдво поїде до Львову. Відставка? «Я не раз говорив, що не читаю Інтернет. Мені сказали про якісь вигадані проблеми, але я на таке не звертаю увагу - вже звик».

«На початку сезону ми чудово, легко і невимушено грали, пройшли ПАОК, відмінно відіграли з "Шахтарем" і "Динамо"... А потім з'явилося це рішення. Потім ситуація з Дішленковичем, багато іншого - всім дуже не хотілося бачити нас нагорі турнірної таблиці».

«А Золотий м'яч, напевно, я б віддав Рібері - за його досягнення і ставлення до футболу».