Луческу: «Дав би арбітр пенальті…»

Футбол України 9 Грудня, 21:35 1000
Луческу: «Дав би арбітр пенальті…» | 19-27
Кому що, а тренеру «Шахтаря» дай про пенальті поговорити.

«Що значить, Манчестер не той?», - обурюється Мірча Луческу на передматчевій конференції, напередодні матчу ЛЧ проти «МЮ».  «Два тижні тому манкуніанці обіграли Байєр з рахунком 5:0. Це різні змагання, які не можна порівнювати. Одна справа - Ліга чемпіонів, інше - чемпіонат Англії», - наводить слова тренера Football.ua.

Минулого тижня «МЮ» двічі програв на «Олд Траффорд». «Звичайно, я подивився ці матчі. Якщо в грі з «Евертоном» відчувалася божевільна мотивація гравців у матчі проти свого колишнього тренера, то в другій зустрічі відчувалася недостатня мотивація з боку футболістів «МЮ». Багато що залежить від дрібниць. Дав би арбітр пенальті на користь Манчестера - і все могло завершитися інакше».