В останні дні у ряді ЗМІ з'явилися чутки щодо можливих кадрових змін в клубі. Перший віце-президент ФК «Металіст» Сергій Волик прокоментував ситуацію клубній прес-службі.
«Зараз всі футболісти і тренерський штаб перебувають у відпустці, і, я сподіваюся, добре відпочивають і набираються сил.
Клуб працює в штатному режимі і вже 10 січня вся команда і тренерський штаб на чолі з Мироном Богдановичем зберуться на перший збір, який пройде в Об'єднаних Арабських Еміратах», - повідомляє офіційний сайт харківського клубу.