Інна Ярмоленко: «Андрій не любить бути схожим на когось»

Динамо Київ 10 Грудня, 08:47 3569
Інна Ярмоленко: «Андрій не любить бути схожим на когось» | 19-27
Дружина форварда київського «Динамо» Андрія Ярмоленко розповіла про їхні сімейні стосунки та про маленького сина Івана.

 

Рівно через тиждень молодий форвард «Динамо» і збірної України Андрій Ярмоленко та його дружина Інна відзначать паперове весілля (друга річниця шлюбу). Кажуть, що папір - матеріал крихкий, але відносини Інни та Андрія міцні, адже вони пройшли випробування часом. Нагадаємо, що до того, як одружитися, закохані зустрічалися п'ять років!

А ось 22 грудня виповниться сім місяців синові Вані, якого охрестили в тримісячному віці і пресі досі не показували. Але «Погляду » вдалося поспілкуватися з дружиною футболіста і заглянути в їх сімейний альбом. Цікаво, що дівчина запропонувала поговорити під час прогулянки, але в останній момент плани змінилися. У Андрія з'явилося кілька вихідних, і сім'я вирушила в гості до батьків Ярмоленка. Тому Інна розмовляла зі «Поглядом» по телефону з машини на трасі Київ-Чернігів. Андрій був поруч за кермом і не зміг утриматися від коментарів, коли питання стосувалися маленького спадкоємця.

- Як виникла ідея набити татуювання з ім'ям і датою народження сина?

- Ми ще до народження Вані придумали, що зробимо собі такі от знаки на пам'ять. Подібні речі повинні нести сенс, означати щось. Дитина - це те, що об'єднало нас на все життя, тому і татуювання ми зробили абсолютно однакові.

- Є в цьому реверанс зірці футболу Девіду Бекхему, на тілі якого теж є малюнки, присвячені рідним?

- Ні! Наскільки я знаю Андрія, він не любить бути схожим на когось. Є футболісти, на яких він рівняється чисто з професійної точки зору. Але він не намагається копіювати чийсь стиль або зовнішній вигляд, він хоче завжди бути самим собою.

- Чому сина назвали саме Ванею?

- Ми спочатку домовилися, що якщо народиться дівчинка, то ім'я виберу я, а якщо хлопчик - Андрій. Іван - так звали двох дідусів чоловіка, і сина він вирішив назвати на їхню честь.

- Хто допомагає доглядати за сином?

- Няньчитися з дитиною мені допомагає рідна сестра чоловіка Наталя. Зрідка я викликаю на допомогу свекруха чи маму, особливо коли ми з чоловіком хочемо відпочити у веселій компанії друзів.

- На кого Ваня більше схожий?

- На тата. Навіть ті мої друзі і знайомі, які бачили Андрія тільки по телевізору, говорять, що Ваня - копія тата. Я вже змирилася з цим. Але у мене є ще одна спроба.

- Малюк ще не порадував вас першим словом?

- Ні. Хоча от мені Андрій підказує, що «тато» вже говорить, але я такого не чула (сміється).

- А коли бачить по телевізору футбол, реагує якось?

- Звичайно, реагує, коли бачить тата, завжди його впізнає з екрану. Посмішка відразу до вух - дитина дуже радіє. А гратися йому однаково цікаво і з м'ячем, і з піаніно, і з кубиками - конструкторами.

- Андрій мріє, щоб майбутнє сина було пов'язано з футболом?

- Упевнена, що як кожному татові-футболістові йому було б дуже приємно, якби син проявив футбольний талант. Мені, наприклад, дуже хочеться, щоб дитина знала іноземні мови. Я збираюся читати йому казки англійською. Але ми дамо Вані повну свободу вибору - що йому сподобається, те і будемо розвивати.

- Як часто Андрій буває вдома?

- Це залежить від зайнятості. Іноді два дні на тиждень, іноді - п'ять.

- Як же можна будувати в таких умовах сімейне життя?

- Ми вже звикли до цього. Я навіть не ображаюся, якщо буває так, що чоловік приділяє мені мало часу. Він же забезпечує сім'ю, старається для нас.

- На кухні Андрія Ярмоленко, напевно, не застанеш?

- Застанеш, але не часто. Андрій може іноді картоплю посмажити, наприклад. А ось дивує він мене своїм умінням готувати млинці! Якось зателефонував мамі своїй, дізнався рецепт. Причому смажить Андрій не маленькі оладки, а такі великі млинці на всю сковороду. Але останнє, що чоловік нещодавно готував, - це омлет.

- Ви любите разом відпочивати, потанцювати, випити чогось?

- Це провокаційне запитання стосовно сім'ї футболіста (сміється). Але я не буду приховувати, що під час відпустки ми можемо дозволити собі трохи розслабитися. Навіть зараз, хоч і дуже рідко, але ми знаходимо час для відпочинку, поки бабусі підміняють нас і няньчать Ваню. Якщо Андрій хоче «розвіятись» десь з друзями без мене, я теж не проти, кожному чоловікові іноді потрібно відпочивати в чоловічій компанії.

- Як будете відзначати прийдешню річницю весілля?

- Так разом з сином полетимо відпочивати в Дубай. Це буде його перша подорож за кордон. Ми на всякий випадок беремо з собою батьків Андрія, щоб вони нас підміняли.

- А плани на Новий рік вже є?

- Вирішили, що будемо відзначати в Чернігові, вдома у Андрія. Хочеться влаштувати такий тихий затишний сімейний вечір. Але подивимося за настроєм і не будемо зарікатися. Не виключено, що після півночі підемо кудись веселитися з друзями.

- До речі, цікаво, а дружите ви з дівчатами інших «динамівців»?

- З дружиною Роми Безуса у нас багато спільних тем, адже у них теж маленька дитина. Дуже приємна дівчина у Сергія Сидорчука. З Анею, дружиною Кравця, ми спілкуємося. До речі, Єременко до переїзду в Росію (зараз Роман півзахисник «Рубіна» - «Погляд») жили з нами по сусідству, і ми з Марікою частенько «ганяли чай» у нас вдома.