Віктор Леоненко вважає, що "Шахтарю" під силу обіграти МЮ, якщо донеччани не робитимуть ставку на контратаки.
"Можна говорити про невдачі МЮ в чемпіонаті Англії, але ж від цього команда ще тільки зліше. Багато що залежить від складу англійців. Чи зіграють ван Персі і Руні, або Мойес дасть їм відпочити? Адже команда вже і так в 1/8 ЛЧ. А якщо виграє "Реал Сосьєдад", то там, так чи інакше, опиниться і "Шахтар".
Десь гірники зараз навіть ближче до успіху, ніж у Донецьку, адже команда просто здорово провела свої недавні матчі. Але більше радує, що в Манчестері не прогнозують сніг. А то бразильці теплолюбні і при вигляді снігу грають вже не так добре.
Можуть виникнути проблеми, якщо "Шахтар" стане грати від оборони на контратаках. Гірники не вміють грати в захисті, вони звикли діяти першим номером. Вийшло, напевно, лише одного разу, коли грали на початку сезону з "Динамо".