"Шахтар" вийшов у плей-офф Юнацької Ліги УЄФА

Футбол України 10 Грудня, 10:27 724
Шахтар вийшов у плей-офф Юнацької Ліги УЄФА | 19-27
Команда донецького "Шахтаря" U-19 зіграла внічию з однолітками із "Манчестер Юнайтед".

Цей результат дозволив підопічним Валерія Кривенцова завершити виступи у груповому етапі на другому місці.

Юнацька Ліга УЄФА

"Манчестер Юнайтед" (U19) - "Шахтар" (U19) - 1:1 (0:0)
Голи: Зінченко, 77 (0:1), Флетчер, 85 (1:1).