Македонець незабаром може покинути Англію.
Оренда захисника, права на якого все ще належать «Динамо», закінчується в кінці сезону, але «Вест Бромвіч Альбіон» не планує викуповувати македонця. Як повідомляє «The Mirror», Попов не зміг переконати тренера у своєї майстерності, а тому буде змушений покинути команду. Клуб вже веде пошуки нового лівого захисника.
Як відзначає видання, Попов дуже слабенько відіграв у поєдинку з «Астон Віллою» - команда пропустила два м’яча, і в обох був винен македонець.