Горан Попов «Вест Брому» триста років не потрібен

Динамо Київ 10 Грудня, 12:53 729
Горан Попов «Вест Брому» триста років не потрібен | 19-27
Македонець незабаром може покинути Англію.

Македонець незабаром  може покинути Англію.

Оренда захисника, права на якого все ще належать «Динамо», закінчується в кінці сезону, але «Вест Бромвіч Альбіон» не планує викуповувати македонця. Як повідомляє «The Mirror», Попов не зміг переконати тренера у своєї майстерності, а тому буде змушений покинути команду. Клуб вже веде пошуки нового лівого захисника.

Як відзначає видання, Попов дуже слабенько відіграв у поєдинку з «Астон Віллою» - команда пропустила два м’яча, і в обох був винен македонець.