Ведучий програми "ПроФутбол" зовсім не обзиває тренера якимось «Чипіде», а просто коментує виступи київського "Динамо".
"Чи піде Блохін? Якщо програє "Рапіду", то виходу іншого не буде. Все залежить від найближчої гри. І навіть не від результату, а від якості. Якщо команда не дасть результату, але буде хороша гра, є розклад, при якому Олег Володимирович залишиться. Якщо команда програє і не вийде з групи, то завдання буде не виконано, він може піти зі своєї посади", - цитує Ігора Циганика matchday.com.ua.
"Гру "Динамо" я не розумію - для того, що б побудувати якісну гру, потрібен системний підхід. Ані в організації тренувального процесу, ані в побудові гри я його не бачу. Я розумію, що Олег Володимирович хоче показати той футбол, в який він сам грав. Футбол силовий, швидкий, з довгими передачами, забігання, флангами. Для цього потрібно робити серйозну роботу в тренувальному процесі. Ми з нашими експертами довго обговорювали, як можна грати пресинг, а потім давати три дні вихідних? Це неможливо! Так не підготуєш команду до цього. Це моя думка" - зазначив Ігор Циганик.