Драгович: «Рапід» треба обігравати і в сніг, і в дощ

Динамо Київ 10 Грудня, 16:06 1478
Драгович: «Рапід» треба обігравати і в сніг, і в дощ | 19-27
Захисник «Динамо» прокоментував майбутній матч заключного туру групового етапу Ліги Європи проти віденського «Рапіда».

«Якщо кожен з нас зіграє в свою силу, ми виграємо цю гру», - наводить слова Александара Драговича ua.tribuna.com. «Незалежно від того, буде під час матчу сніг або дощ, багато вболівальників на трибунах чи мало, ми будемо повністю сконцентровані на виході з групи. Але, якщо хоча б один з футболістів випаде з гри, нам буде важко, тому що у «Рапіда» є клас».

«Звичайно, нам буде не вистачати в четвер Сидорчука і Мбокані, але у нас дуже хороший склад. Інші футболісти будуть намагатися зробити все можливе для перемоги».

«Динамо» - фаворит. На нас здійснюється тиск у кожній грі - будь-то матч з «Севастополем» або «Рапідом». У перший час нам було трохи важко через велику кількість новачків, але на сьогоднішній день ми вже притерлися один до одного», - сказав Драгович.