"Про об'єднаному чемпіонаті я вже не один раз висловлювався», - пише Максим Калініченко у своїй конференції на Мatchday. «Можу лише повторитися. Як футболістові мені було б цікаво пограти в такому турнірі».
«Але є й розуміння того, що якщо це трапиться, то багато міст України опиняться без великого футболу, тому що ті клуби, які не потраплять до Об’єднаного Чемпіонату, виявляться просто нікому не потрібними - ні глядачам, ні тим людям, які вкладають гроші у футбол", - написав футболіст.