Генеральний директор державного концерну «Спортивні арени України» Сергій Симак розповів про бажання подати в УЄФА заявку на проведення в столиці України фіналу Ліги чемпіонів 2016 року.
«Протягом всього нинішнього року ми відзначаємо 90-річчя НСК «Олімпійський». У серпні відкрили музей, тепер на завершальній стадії року зібрали на арені ветеранів футболу і молодих хлопців, які мріють грати на головному стадіоні країни. У всієї країни і у нас в пам'яті в числі головних подій року, що минає на «Олімпійському» залишаться два матчі збірної України з командами Англії та Франції, концерт групи «Depechе Mode» та багато інших цікавих подій, які проходили на стадіоні.
НСК «Олімпійський» йде в ногу з часом, і, звичайно, ми плануємо удосконалити функціонування арени в наступному сезоні, щоб уболівальникам було максимально зручно і комфортно відвідувати футбольні матчі та концерти. Навесні ми плануємо подавати заявку на проведення на «Олімпійському» в Києві фіналу Ліги чемпіонів 2016 року. Столичний стадіон повністю відповідає нормам УЄФА для проведення таких важливих матчів, що підтвердили і матчі недавнього чемпіонату Європи в Києві, в тому числі і фінальний матч континентальної першості. Звичайно, кожен рік вимоги від УЄФА посилюються, але я впевнений, що наша арена буде на 100 відсотків готова до того, щоб поборотися за право прийняти у себе фінал такого популярного турніру, як Ліга чемпіонів, - підсумовує Симак .