Степаненко: Радує, що ми грали на рівних з такою командою

Футбол України 11 Грудня, 08:20 889
Степаненко: Радує, що ми грали на рівних з такою командою | 19-27
Півахисник "Шахтаря" Тарас Степаненко прокоментував вчорашній матч на "Олд Траффорд".

"Єдине, що ми не зробили, - не забили гол. Десь після 15-ї хвилини другого тайму ми віддали ініціативу англійцям, почали багато помилятися в передачах. "Манчестер" подав 3-4 кутових , і один з них виявився фатальним.

Це футбол. В другому таймі у Ракицького був момент, а пропустили ми практично такий же гол. М'яч так само пролетів повз мене, і Андрій П'ятов не зреагував. Тобто гра була практично рівна, але десь у середині другого тайму "Манчестер" почав домінувати.

Це першокласна команда, тут і говорити нічого. Радує, що ми грали, не боячись, на рівних, намагалися контролювати м'яч, створювали небезпечні моменти. Так само як і в другому таймі в Донецьку, мали перевагу, але, на жаль, не змогли її реалізувати", - сказав Степаненко.