"Єдине, що ми не зробили, - не забили гол. Десь після 15-ї хвилини другого тайму ми віддали ініціативу англійцям, почали багато помилятися в передачах. "Манчестер" подав 3-4 кутових , і один з них виявився фатальним.
Це футбол. В другому таймі у Ракицького був момент, а пропустили ми практично такий же гол. М'яч так само пролетів повз мене, і Андрій П'ятов не зреагував. Тобто гра була практично рівна, але десь у середині другого тайму "Манчестер" почав домінувати.
Це першокласна команда, тут і говорити нічого. Радує, що ми грали, не боячись, на рівних, намагалися контролювати м'яч, створювали небезпечні моменти. Так само як і в другому таймі в Донецьку, мали перевагу, але, на жаль, не змогли її реалізувати", - сказав Степаненко.