Дуглас Коста: Спробуємо знову виграти Лігу Європи

Світовий футбол 11 Грудня, 16:56 1039
Дуглас Коста: Спробуємо знову виграти Лігу Європи | 19-27
Півзахисник донецького "Шахтаря" Дуглас Коста прокоментував виліт своєї команди у Лігу Європи.

"Ми продовжуємо рости, а зараз повинні перегорнути сторінку і спробувати з початку наступного сезону. Великий вплив на хід гри надало те, що в першому таймі ми не скористалися своїми моментами. Цілком могли забивати.

Ми вже перемагали у Лізі Європи в 2009 році і спробуємо зробити це знову. Для нас, як і для будь-якої іншої команди, Ліга Європи теж важлива", - сказав Коста.