Ідейє: «Нічия у Відні? Так це ж футбол!»

Динамо Київ 11 Грудня, 17:19 1084
Ідейє: «Нічия у Відні? Так це ж футбол!» | 19-27
Форвард «Динамо» розказав про підготовку до матчу з «Рапідом».

«У нас була тривала підготовка, оскільки гра проти «Рапіду» дуже важлива для «Динамо», - цитує Брауна «Динамоманія». «Це останній домашній матч для нас, ми повинні здобути три очки, і тільки тоді забезпечимо собі гарний настрій перед канікулами. Нічия у Відні? Так це футбол! Іноді доводиться поступатися. Але зараз потрібно залишити цю невдачу позаду і сконцентруватися на завтрашньому матчі, щоб перемогти в ньому».

«Ми повинні максимально викластися, щоб порадувати себе і своїх уболівальників. Завтра ми не будемо грати на нічию, а будемо налаштовуватися тільки на перемогу. Думаю, якщо ми покажемо гру не гірше, ніж на виїзді у Відні, то виграємо. Погода? Ми повинні грати, незважаючи на погоду».