«Ми переглянули п'ять касет», - зазначає Олег Блохін офіційному сайту «Динамо». За його словами, всі помилки враховані, а на останню гру «Рапіда» літав Андрій Баль. «А ось «Генк» ... До цих пір не можу зрозуміти цю гру. Це порушення ігрової дисципліни окремими футболістами і тактичні помилки. Все почалося, чомусь, з пенальті», - розводить руками Блохін.
На питання, чи просив він своїх підопічних акуратно тренуватися, тренер відповів: «Я просив, але поки не виходить. Всі налаштовані, йдуть в стики. Десь можна поступитися в якихось моментах, щоб не отримати травму, але все одно хлопці борються!»