"Чому в Києві, а не, наприклад, в Донецьку?", - запитує Олег Блохін. "Тому що тут адміністративні будівлі? Це неправильно - створювати проблеми жителям. Я, наприклад, не можу поїхати в центр, повести дітей на ялинку".
"Думаю, пора сідати за стіл переговорів і домовлятися. У кожного свої інтереси. У нас же - добре зіграти з «Рапідом»", - визначив пріоритети тренер.