«На нас чекає дуже важливий матч, тому тренерському штабу зовсім не потрібно нас по-особливому налаштовувати - всі чудово розуміють, що завтра потрібно боротися тільки за перемогу», - наводить слова Джермейна Ленса сайт dynamo.kiev.ua.
«Так, нічия буде вважатися непоганим результатом для «Динамо», але не потрібно виходити на поле з думками про нічийний результаті. Звичайно, якщо ми розійдемося миром з «Рапідом», то нічого страшного не станеться, але «Динамо» налаштоване тільки на перемогу!».