«Динамо» грає на гумовому полі червоними м’ячами

Динамо Київ 11 Грудня, 20:45 814
«Динамо» грає на гумовому полі червоними м’ячами | 19-27
Гравці київського «Динамо» провели вечірнє тренування напередодні зустрічі з віденським «Рапідом».

Заняття відбулося на навчально-тренувальній базі динамівців у Конча-Заспі, повідомляє Чемпионат.com. Футболісти отримали в розпорядження м'ячі червоного кольору і потренувалися на гумовому полі з червоною розміткою.

На занятті не були присутні Дьемерсі Мбокані і травмований Данило Сілва, зате тренувалися п'ять воротарів, а також дискваліфікований Сергій Сидорчук та Денис Гармаш, який, за словами Олега Блохіна, до ігор ще не готовий.