Ігор Жабченко: «Киянам не можна налаштовуватися на нічию»

Динамо Київ 12 Грудня, 07:02 669
Ігор Жабченко: «Киянам не можна налаштовуватися на нічию» | 19-27
Колишній захисник київського «Динамо» і донецького «Шахтаря» Ігор Жабченко поділився на сторінках газети «КОМАНДА» своїм прогнозом на сьогоднішні матчі українських клубів у 6-му турі групового турніру Ліги Європи.

«Динамо» - «Рапід» - 2:1

- Непростий матч буде у «Динамо», оскільки «Рапід» - міцний європейський середняк. Киянам не можна спочатку налаштовуватися на нічию. Якщо господарі поля підійдуть до зустрічі в оптимальних кондиціях і належному настрої, суперника буде переможено.

ПСВ - «Чорноморець» - 1:2

- Одеська команда зараз знаходиться в оптимальному стані і за складом, і по грі. Тому в «Чорноморця» є всі шанси перемогти. Морякам потрібно продовжити виступ у дусі останнього поєдинку із загребським «Динамо». Упевнений, одеситам все одно де грати - вдома чи на виїзді. До того ж ПСВ нині тьмяно виступає і в чемпіонаті, і в єврокубках.

«Фіорентина» - «Дніпро» - 1:1

- «Дніпру», як і «Фіорентині», в майбутньому поєдинку нічого не потрібно. Не думаю, що італійський клуб заради першого місця буде рвати жили. Мені здається, що ми побачимо з'ясування стосунків між резервістами обох команд.