«Шахтар» буде «сіяним»

Футбол України 12 Грудня, 07:10 708
«Шахтар» буде «сіяним» | 19-27
Донецький «Шахтар» і ще три команди, які зайняли треті місця в групах Ліги чемпіонів і візьмуть участь у Лізі Європи починаючи з 1/16 фіналу, будуть сіяними.

Це "Наполі" (Італія), "Бенфіка" (Португалія). Посів екс-учасників Ліги чемпіонів визначався за додатковими показниками - очки, різниця м'ячів, забиті м'ячі.

"Аякс" (Голландія), "Ювентус" (Італія), "Порту" (Португалія) і "Вікторія" (Чехія) отримали статус несіяних.

Крім того, вже зараз відомо, що сіяними командами також будуть "Валенсія" (Іспанія), "Лудогорець" (Болгарія), "Рубін" (Росія), "Айнтрахт" (Німеччина), " Генк" (Бельгія), "Тоттенхем" (Англія). Ці клуби вже виграли свої групи Ліги Європи.