Франк де Бур: «Мілан» грав у антифутбол

Світовий футбол 12 Грудня, 08:33 635
Франк де Бур: «Мілан» грав у антифутбол | 19-27
Головний тренер амстердамського «Аякса» Франк де Бур розкритикував гру італійського «Мілана» і суддівство у вчорашньому матчі 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів (0:0).

«УЄФА то й справа твердить про повагу, але про що говорити, якщо навіть болбої з небажанням віддавали нам м'яч, коли нам потрібно було поспішати. У загальній складності матч переривався на 20 хвилин, але до основного часу додали лише 5. Це ганьба!

А вилучення у складі суперника швидше пішло нам на шкоду. Нам довелося шукати альтернативний варіант ведення гри. Нам було потрібно трохи удачі, але та повернулася до нас спиною. Ми створили кілька моментів, але, на жаль, сьогодні переміг антифутбол.

Десять футболістів «Мілана» перебували за лінією м'яча. Пишаюся своїми хлопцями, тим, як вони билися. Але було відчуття, що ми грали в театрі, враховуючи всі ці трюки у виконанні «Мілана».

Балотеллі теж слід було видаляти після того, як він вдарив Блінда, адже він навіть і не думав грати в м'яч. Загалом, суддя випустив гру з-під контролю. Голкіпер «Мілана» витрачав цілу хвилину на виконання ударів від воріт!

Ми грали в два рази краще «Мілана». Хоч щось порадувало, але в цілому ми розчаровані», - уклав де Бур.

Нагадаємо, «Аякс» зайняв третє місце в групі і тепер продовжить свій виступ у плей-оф Ліги Європи.