Іван Гецко: «Останнім часом у киян вимальовується гра»

Динамо Київ 12 Грудня, 09:01 952
Іван Гецко: «Останнім часом у киян вимальовується гра» | 19-27
Першого місця в групі «Динамо» вже не бачити, але для путівки в 1/16 достатньо зіграти внічию.

Нагадаємо, нічиєю (2:2) завершився матч у Відні, коли динамівці вели в рахунку 2:0, але не змогли втримати перевагу. А те, що зараз достатньо не програти, цілком може зіграти з командою в злий жарт, адже мотивації у «Рапіда» теж вистачає. Але букмекери в «Динамо» не сумніваються: дають 68 % на перемогу господарів і 19% - на нічию.

В успіху киян зацікавлений, насамперед, Олег Блохін. Продовжують ходити чутки про можливу відставку тренера, якщо команда не проб'ється у весняний етап єврокубків. Президент клубу Ігор Суркіс вже заявив про те, що збирається зустрітися з Блохіним після «Рапіда», щоб підбити підсумки року. «Не думаю, що у «Динамо»  виникнуть якісь проблеми з «Рапідом», - сказав експерт Іван Гецко. - Останнім часом справи у киян налагодилися і вимальовується гра».